فروشگاه اینترنتی کالادیار در سال ۱۳۹۵ با هدف خرده فروشی به صورت آنلاین و اینترنتی فعالیت خود را آغاز کرده است.

بیش از یک سال است که از تولد کالادیار می گذرد. خوشبختانه در این مدت با یاری خداوند توانسته ایم رضایت صددرصدی مشتریان را کسب کنیم و سابقه ی درخشانی را برای خودمان رقم بزنیم. رویکرد اصلی ما در وهلۀ نخست بازاریابی و فروش محصولاتی با کیفیت و تولید داخل و پس از آن فروش کالاهای کاربردی که از سطح کیفی مناسبی برخوردار باشند است. در این راه کسب اعتماد و رضایت صددرصدی مشتریان از اهداف مهم و همیشگی کالادیار بوده بطوری که همواره در تاروپود تمامی برنامه ها، فرآیندها و تصمیمات کالادیار قرار گرفته است. ما به شدت معتقدیم سود یک کسب و کار در رضایت و اطمینان مشتریان میباشد. امیدواریم به یاری خدای متعال همچون گذشته در نیل به این اهداف توانمند و پیروز باشیم.

با سپاس فراوان

مرتضی نبی زاده

موسس و مدیرعامل کالادیار

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی، با اعطای نماد اعتماد الکترونیکی هویت صاحب و محل فعالیت کسب و کارهای اینترنتی را احراز می‌نماید. مسئولیت صحت فعالیت کسب و کار اینترنتی و کلیه محتوای منتشر شده در وب سایت بر عهده صاحب کسب و کار اینترنتی می باشد.

فروشگاه اینترنتی کالادیار در مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت شناسایی شده و دارای نماد اعتماد الکترونیکی می باشد.

برای تایید صلاحیت کالادیار روی تصویر زیر کلیک کنید

logo-samandehi